2. Förfarande
Förfarande
Titel: Gas till Kriminalvårdens arbetsdrift
Beskrivning: Ramavtal för gas till kriminalvårdens arbetsdrift.
Intern identifierare: 2024-1722
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 24100000 Gaser
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000