539854-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Resebyråtjänster och liknande tjänster – Tjänsteresor
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelTjänsteresor
BeskrivningUpphandlingen omfattar tjänsteresor för hela konsernen. Syftet med upphandlingen är att teckna ramavtal med den leverantör som lämnar bästa förhållande mellan pris och kvalitet och samtidigt uppfyller våra krav gällande servicenivå för tjänsterna.
Intern identifierare2024-01532
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 63510000 Resebyråtjänster och liknande tjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000