539959-2018 - ÄndringSverige-Stockholm: Byggteknisk projektledning
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
K 605-18 Projekteringsledare ledningar, Slussen
Referensnummer: E2018-03908
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
71541000 Byggteknisk projektledning
II.1.4.
Kort beskrivning
Detta uppdrag avser konsultuppdrag avseende tjänst som projekteringsledare ledningar inom delområde projektering inom projekt Slussen. Uppdraget ska utföras av en enskild konsult och omfattningen beräknas vara cirka 100 % av ett heltidsuppdrag.