See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Urvalspsykolog
Föregående meddelande: 3186-2023
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79600000 Rekryteringstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Rekryteringsbedömning av urvalspsykolog
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:88403:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 79635000 Bedömningstjänster vid rekrytering, 85000000 Hälso- och sjukvård samt socialvård