Typ av upphandlande myndighet Regional eller lokal myndighet
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Påbyggnadstjänst till fordon (Ramavtal)
Referensnummer: Tos 3422/2023
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 50100000 Reparation, underhåll och tillhörande tjänster för fordon och liknande utrustning
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen avser påbyggnadstjänst till fordon (fordonsinredning)
Inledning
Intresserade anbudsgivare (nedan kallad leverantör) inbjuds att lämna anbud gällande Örebro kommuns, org nr: 212000-1967 (nedan kallad upphandlande myndighet ("UM"), behov av påbyggnadstjänst till fordon. Upphandlingen baseras på de villkor och förutsättningar, som anges i upphandlingsdokumenten. Mer information om UM återfinns på www.orebro.se
Vi ser fram emot ert anbud!
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 34300000 Delar och tillbehör till fordon och tillhörande motorer, 34320000 Mekaniska reservdelar utom motorer och motordelar, 34330000 Reservdelar till lastfordon, skåpbilar och bilar
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen