540067-2020 - ResultatSverige-Malmö: Biblioteksböcker
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Biblioteksmedia
Referensnummer: STK-2019-1440
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
22113000 Biblioteksböcker
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen avser biblioteksmedia till Malmö stads stadsbibliotek och skolbibliotek
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
32354500 Videofilmer, 37524000 Spel, 37532000 Videospel
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen