540074-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Vilt – Dynamiskt inköpssystem, Viltkött
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelDynamiskt inköpssystem, Viltkött
BeskrivningViltkött till de upphandlande myndigheterna.
Intern identifierareKS 2024-00192
Typ av förfarandeSelektivt
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 15119300 Vilt
Ytterligare klassificering (cpv): 15119000 Diverse kött
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000
TitelDel av upphandling