540199-2023 - ÄndringSverige-Staffanstorp: Markskötsel
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Yttre skötsel inklusive snöröjning åt Staffanstorps kommunfastigheter
Referensnummer: 23/6
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
77314000 Markskötsel
II.1.4.
Kort beskrivning
Yttre skötsel inklusive snöröjning