2. Förfarande
Förfarande
Titel: Leverans av husbil inklusive tjänsten operationell leasing
Beskrivning: Linköpings Kommun inbjuder ert företag att lämna anbud i upphandling som avser operationell leasing av en (1) stycken ny husbil. Samtliga villkor för avrop/beställning är fastställda i avtalet. Anbud ska lämnas i enlighet med de villkor som framgår av förfrågningsunderlaget. Anbudsgivning, bevakning av nuvarande inklusive kommande upphandlingar och avtal är en kostnadsfri tjänst för anbudsgivarna och andra företag via Linköpings Kommuns upphandlingsverktyg www.e-avrop.com. Ytterligare information om Linköpings Kommun och vår verksamhet finns på www.linkopings.se.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34100000 Motorfordon
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Leasing av husbil
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:94350:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 34115200 Motorfordon för transport av färre än tio personer, 34144000 Motorfordon för särskilda syften