2. Förfarande
Förfarande
Titel: Anläggningsarbete Växjö kommun
Beskrivning: Anläggningstjänster ramavtal.
Intern identifierare: ALLM.2024.360
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45000000 Anläggningsarbete
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Grunddel