5403-2018 - ResultatSverige-Angered: Markskötsel
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Skötsel av utemiljö, norra Gårdsten
Referensnummer: GB UH 206-17
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
77314000 Markskötsel
II.1.4.
Kort beskrivning
Entreprenaden omfattas av skötsel av utemiljö inom Gårdstensbostäders AB fastighetsbestånd på Saffrans och Timjansgatan, norra Gårdsten.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen