540306-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Stora containrar – TI 2024-1093 Container och lastflak
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelTI 2024-1093 Container och lastflak
BeskrivningInköp av containrar bl.a. av typen med täta tak med vajerspel och kombicontainrar för frontlastare och lastflak åt Telge Återvinning.
Intern identifierareTI 2024-1093
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 44613000 Stora containrar
Ytterligare klassificering (cpv): 90500000 Avfallstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000
TitelGenerell del