Typ av upphandlande myndighet Regionalt eller lokalt organ
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Frivillig förhandsinsyn - komponenter till andningsskydd
Referensnummer: 2023-000124
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 35112000 Räddnings- och nödutrustning
II.1.4.
Kort beskrivning
Frivillig förhandsinsyn - Komponenter till andningsskydd för Jämtlands räddningstjänstförbund
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 33140000 Medicinska förbrukningsartiklar
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen