540534-2025 - Resultat
Sverige – Tekniska tjänster – Upphandling DIS - Renovering Svallschakt - Projektering, 8187
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelUpphandling DIS - Renovering Svallschakt - Projektering, 8187
BeskrivningFörstudie konsult 2 projektering "Renovering svallschakt"
Intern identifierareKF2025-198
Typ av förfarandeAnnat förfarande i flera steg
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 71356000 Tekniska tjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000