Upphandling av nytt ramavtal för att tillgodose FM/FMV behov av 48V-system i diverse anläggningar. Även andra spänningar kan förekomma.
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 31126000 Likströmsgeneratorer, 31154000 Kontinuerlig strömförsörjning, 31162000 Delar till transformatorer, induktorer och strömriktare, 31211310 Strömbrytare
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen