540578-2022 - ResultatSverige-Örebro: Medicinska hjälpmedel
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Hygienhjälpmedel
Referensnummer: 19RS3125
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
33196000 Medicinska hjälpmedel
II.1.4.
Kort beskrivning
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
33700000 Hygienartiklar, 39110000 Säten, stolar och relaterade produkter, och tillhörande delar, 44410000 Badrums- och köksartiklar
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen