540662-2019 - ÄndringSverige-VÄSTERÅS: Posttjänster för tidningar och tidskrifter
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Distribution Cirkulera
Referensnummer: 2019/0821-VKF-4502
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
64111000 Posttjänster för tidningar och tidskrifter
II.1.4.
Kort beskrivning
Distribution av tidningen Cirkulera till samtliga hushåll Västmanlands län, Enköpings kommun samt Heby kommun.