2. Förfarande
Förfarande
Titel: Släp till tunga fordon
Beskrivning: Inköp av 1 st lastväxlarlift med utskjut, 1 st lastväxlarvagn och 1 st släpvagn för transport av slam.
Intern identifierare: 2025-00204
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34223000 Släp- och påhängsvagnar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000