See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Köp av kaffeautomater med tillhörande förbrukningsvaror
Beskrivning: Bodens kommun inbjuder er härmed att lämna anbud. Upphandlingen omfattar köp av kaffeautomater, köp av tillhörande förbrukningsvaror och serviceavtal. Kommunen avser att teckna ramavtal med en leverantör för löpande avrop. Anbudsgivaren, ska enligt krav ställda i detta förfrågningsunderlag kunna tillse kommunens behov och beställningar. Kommunen kommer att teckna ramavtal med en (1) leverantör.
Intern identifierare: KS-2025-96
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 03131100 Kaffebönor
Ytterligare klassificering (cpv): 15860000 Kaffe, te och liknande produkter, 39711310 Elektriska kaffebryggare
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Köp av kaffeautomater med tillhörande förbrukningsvaror