540783-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Företagshälsovård – Företagshälsovård
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelFöretagshälsovård
BeskrivningAvtalet omfattar tjänster inom företagshälsovård till Piteå kommun avseende hälsofrämjande och strategiska insatser både rörande psykisk och social arbetshälsa samt fysisk arbetshälsa.
Intern identifierare25INK012
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 85147000 Företagshälsovård
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000