Anbud eller anbudsansökningar ska skickas till ovannämnda adress
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Upphandling av nyckelskåp vård- och omsorgsförvaltningen
Referensnummer: VON/2021:58
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 44421000 Armerade eller förstärkta kassaskåp och dörrar
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling av nyckelskåp inom vård- och omsorg.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde Värde exkl. moms: 3 500 000,00 SEK
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 44421000 Armerade eller förstärkta kassaskåp och dörrar, 44421300 Kassaskåp, 44421600 Värdeförvaringsskåp, 48900000 Diverse programvara och datorsystem
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Nyckelskåp enligt upphandlingsdokument.