2. Förfarande
Förfarande
Titel: Hyresvärdsupphandling Kultopia
Beskrivning: Hyresvärdsupphandling av ny lokal för flytt av verksamhet. Huddinge kommun bedriver Kultopia, en öppen musik- och konstverksamhet för kommunens ungdomar i åldrarna 13-25 år.
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45000000 Anläggningsarbete
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:105947:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 70000000 Tjänster avseende fast egendom