Typ av upphandlande myndighet Regionalt eller lokalt organ
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Revision Hudiksvalls kommun
Referensnummer: 8762
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 66170000 Finansiell rådgivning, hantering av finansiella transaktioner och clearinghouse-tjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Hudiksvalls kommun upphandlar revision för verksamhetsåren 2021-2024.
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 66170000 Finansiell rådgivning, hantering av finansiella transaktioner och clearinghouse-tjänster, 79200000 Redovisning, revision och skattemässiga tjänster, 79212000 Revision
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
OBS! Detta är en planerad upphandling, innehåll och omfattning kan komma att förändras fram till att underlaget annonseras.