541004-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Brandskyddsanordningar – Upphandling av Brandskyddscontainrar
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem - Meddelande om ändring
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelUpphandling av Brandskyddscontainrar
BeskrivningUpphandlingen avser ramavtal som omfattar köp och leverans av Brandskyddscontainrar och ska tillgodose Polismyndighetens behov nationellt.
Intern identifierareA397.925/2025
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 44482000 Brandskyddsanordningar
Ytterligare klassificering (cpv): 63111000 Containerhantering
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareUpphandling av Brandskyddscontainrar