541006-2023 - ÄndringSverige-Stockholm: Väskor, sadelvaror, säckar och påsar
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Personlig sjukvårdsväska
Referensnummer: A390.418/2023
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
18900000 Väskor, sadelvaror, säckar och påsar
II.1.4.
Kort beskrivning
Polismyndigheten annonserar upphandling avseende personlig sjukvårdsväska.