Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 39122100 Skåp
Ytterligare klassificering (cpv): 39000000 Möbler (inkl. kontorsmöbler), inredning, hushållsapparater (exkl. belysning) och rengöringsprodukter, 39100000 Möbler, 39120000 Bord, skåp, skrivbord och bokhyllor, 39122000 Skåp och bokhyllor, 39130000 Kontorsmöbler, 39141300 Förvaringsskåp, 44421700 Lådor och skåp, 44421710 Skåp för effektförvaring, 44421720 Förvaringsskåp
Leveransplats
Del av land (NUTS): Skåne län (SE224)
Land: Sverige
Värde