2. Förfarande
Förfarande
Titel: Löneförmedlingstjänster
Beskrivning: Löneförmedlingstjänster
Föregående meddelande: 012795-2023
Intern identifierare: KS 2023/0986
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79211110 Lönehantering
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000