2. Förfarande
Förfarande
Titel: RFI - Konferensbokningssystem
Beskrivning: Begäran om information och inbjudan till produktpresentation avseende konferensbokningssystem
Intern identifierare: EUI 24 030
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 48000000 Programvara och informationssystem
Ytterligare klassificering (cpv): 48219300 Programvara för administration, 48330000 Programvara för schemaläggning och produktivitet