See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Träd buskar och perenner
Beskrivning: Välkomna att lämna anbud i upphandlingen av träd, buskar och perenner.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 03120000 Trädgårdsväxter och plantskoleprodukter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:99473:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 03121000 Trädgårdsväxter, 03451000 Växter