2. Förfarande
Förfarande
Titel: Fastighetssystem
Beskrivning: Hej, Välkommen att delta i Norrköpings kommuns upphandling av fastighetssystem, enligt vidare beskrivet i upphandlingsdokumenten.
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:95645:Lot:1