541472-2021 - ResultatSverige-Falun: Utrustning för psykologiska tester
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Psykologiska test och kartläggningsinstrument
Referensnummer: RD20/04842
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
33156000 Utrustning för psykologiska tester
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen avser analoga och digitala psykologiska test och kartläggningsinstrument till Region Dalarna.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Analoga och digitala psykologiska test och kartläggningsinstrument.