Specialpedagogiska skolmyndigheten inbjuder till anbudsgivning avseende elevresor för täckande av transportbehov/skolskjutsar till och från skolverksamheten och fritidshemsverksamhet för Manillaskolan och Hällsboskolan i Stockholm.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 60100000 Vägtransporter, 60120000 Taxitjänster, 60130000 Passagerartransport på väg för särskilda ändamål
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen