2. Förfarande
Förfarande
Titel: Laddningsbart bankkort
Beskrivning: Upphandlingen omfattar Ramavtal avseende Laddningsbart bankkort med tillhörande infrastruktur och tjänster för bidrags-och stödutbetalningar samt handkassa utifrån Beställarnas behov.
Intern identifierare: N050U25-88
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 66110000 Banktjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Laddningsbart bankkort