541661-2022 - ResultatSverige-Södertälje: Tryckning och tillhörande tjänster
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
TI 2022-1070 Tryckeritjänster till Telge AB inkl bolag, Södertälje-, Nykvarn- och Salems kommun
Referensnummer: 22/51
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
79800000 Tryckning och tillhörande tjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Tryckeritjänster, tjänster för produktion av vanligt förekommande trycksaker samt behovet av ett brett spektra av specialtryck och tjänster.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
79810000 Tryckning, 79820000 Trycktjänster
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen