See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Specifik upphandling avseende Systemutvecklare
Beskrivning: Specifik upphandling avseende Område; Systemutveckling Kompetensroll; Systemutvecklare Nivå 3 Beställare; Region Stockholm, Karolinska Universitetssjukhuset
Föregående meddelande: 123456-2024
Intern identifierare: K 2025-4040
Typ av förfarande: Selektivt
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000