541867-2023 - PlaneringSverige-Malmö: Plåtar (byggindustri)
Förhandsmeddelande
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
RFI - Stålprodukter och byggplåt
Referensnummer: SN-2023-529
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
44172000 Plåtar (byggindustri)
II.1.4.
Kort beskrivning
Request for Information (RFI) avseende Ramavtal för Stålprodukter och byggplåt
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
44100000 Konstruktionsmaterial och tillhörande föremål, 44316000 Järnhandelsartiklar
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen