2. Förfarande
Förfarande
Titel: Golvarbeten Falun
Beskrivning: Golvarbeten
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 44112200 Golvbeläggningar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:112675:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 44111600 Golvplattor, 45430000 Golvbeläggning och väggbeklädnad, 45431000 Golv- och plattläggning, 45431100 Läggning av golvplattor, 45432000 Golvläggning och -beläggning samt tapetsering, 45432100 Golvläggning och beläggning, 45432110 Golvläggning, 45432111 Läggning av mjuka golv, 45432113 Läggning av parkettgolv, 45432114 Läggning av trägolv, 45432120 Installationsgolv, 45432130 Golvbeläggning