See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Däck & däckhotell
Beskrivning: Däckhotell för Härnösands kommun och Härnösands energi och miljö ABsamtliga fordon inkl däcksskifte 2 ggr/år, samt inköp av däck vid behov.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34351000 Däck till lätta fordon
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Pris Anbudsområde 1 Härnösands kommun.
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:99242:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 34350000 Däck till lätta och tunga fordon
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Pris Anbudsområde 2 Hemab.
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:99242:Lot:2