2. Förfarande
Förfarande
Titel: VA-undersökningar och felsökningar i ledningsnät, diken och vattendrag
Beskrivning: VA-undersökningar och felsökningar i ledningsnät, diken och vattendrag
Intern identifierare: 24SVOA736
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: VA-undersökningar och felsökningar i ledningsnät, diken och vattendrag