542081-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Kringtjänster för land-, sjö- och lufttransporter – Turnétransporter
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelTurnétransporter
BeskrivningGöteborgs Symfoniker inbjuder till att lämna anbud avseende transporter av musikinstrument. Upphandlingen kommer ligga till grund för ett ramavtal en leverantör.
Intern identifierare23/298
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 63700000 Kringtjänster för land-, sjö- och lufttransporter
Ytterligare klassificering (cpv): 63710000 Kringtjänster för landtransporter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000