542115-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Elmateriel – Elmateriel och ljuskällor
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelElmateriel och ljuskällor
BeskrivningUlricehamns kommun inbjuder anbudsgivare att lämna anbud i enlighet med detta upphandlingsdokument avseende att täcka löpande behov av el-materiel såsom kabel, relä, timer, lysrör, gren/vägg-uttag, ljuskällor, armaturer m.m.
Intern identifierare26/49
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 31681410 Elmateriel
Ytterligare klassificering (cpv): 31000000 Elektriska maskiner, apparater och förbrukningsvaror samt elektrisk utrustning; belysning, 31500000 Belysningsarmatur och elektriska lampor, 31520000 Lampor och belysningsarmatur, 31530000 Delar till lampor och belysningsutrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000