Upphandling av avfallsmottagningsanläggningar inklusive avfallstransporter för muddermassor och reningsavfall från produktionsprocessen
Referensnummer: 22/00480
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 90500000 Avfallstjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling avser avfallsmottagningsanläggningar inklusive avfallstransporter för ledningsrens, muddermassor, sandfångsrens och reningsverksavfall från produktionsprocessen.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 90510000 Avfallshantering, 90512000 Avfallstransport, 90513000 Hantering av ofarligt avfall
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen