542226-2018 - ResultatSverige-Stockholm: Hälso- och sjukvård samt socialvård
Sociala tjänster och andra särskilda tjänster – offentliga kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Gastrointestinal endoskopi
Referensnummer: 18/43
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
85000000 Hälso- och sjukvård samt socialvård
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling av Gastrointestinal endoskopi
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
85110000 Sjukhustjänster och tillhörande tjänster, 85120000 Läkarvård och tillhörande tjänster
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Upphandling av Gastrointestinal endoskopi.