542259-2025 - Resultat
Sverige – Anläggningsarbete – Måleriarbeten
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Byggentreprenader
2. Förfarande
Förfarande
TitelMåleriarbeten
BeskrivningUpphandling av måleriarbeten till MKB Fastighets AB.
Intern identifierare2024MKB-1378
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artByggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45000000 Anläggningsarbete
Ytterligare klassificering (cpv): 45442100 Målning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelGenerell del
Intern identifierare2024MKB-1378-0
Huvudklassificering (cpv): 45442100 Målning
Del (anbudsområde)LOT-0002
TitelDelområde A-C
Intern identifierare2024MKB-1378-1
Del (anbudsområde)LOT-0003
TitelDelområde D
Intern identifierare2024MKB-1378-2
Del (anbudsområde)LOT-0004
TitelDelområde E
Intern identifierare2024MKB-1378-3