See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Halkbekämpning Charlottenberg, Eda kommun.
Beskrivning: Halkbekämpning Charlottenberg xxx (Ta med alla områden här)
Intern identifierare: Dnr 2024-273
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 50000000 Reparation och underhåll
Ytterligare klassificering (cpv): 43313000 Snöplogar och snöslungor, 44113000 Vägbyggnadsmaterial, 45233100 Anläggning av huvudvägar och andra vägar, 90620000 Snöröjning, 90630000 Isröjning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Generell del
Beskrivning: Se anbudsinbjudan.
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Charlottenberg Västra
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Charlottenberg Östra
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: Eda Glasbruk
Del (anbudsområde): LOT-0005
Titel: Skillingsfors
Del (anbudsområde): LOT-0006
Titel: Adolfsfors