542435-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Undervisning och utbildning – KBT utbildning
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelKBT utbildning
BeskrivningDenna upphandling avser grundläggande psykoterapiutbildning i kognitiv beteendeterapi för behandlare av barn, ungdomar och vuxna inom psykiatri, primärvård och habilitering på 40% studietakt under 2 läsår.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 80000000 Undervisning och utbildning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:113158:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 80300000 Högre utbildning, 80511000 Personalutbildning