Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 38000000 Laboratorieutrustning, optisk utrustning och precisionsutrustning (exkl. glas)
Leveransplats
Postadress: Baravägen 22C
Ort: Lund
Postnummer: 22141
Del av land (NUTS): Skåne län (SE224)