2. Förfarande
Förfarande
Titel: Takskottning & rensning av hängrännor
Beskrivning: Takskottning & rensning av hängrännor
Intern identifierare: KLF 2025/605
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90620000 Snöröjning
Ytterligare klassificering (cpv): 45260000 Takarbeten och andra byggarbeten som kräver specialkunskaper eller specialverktyg
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Takskottning & rensning av hängrännor