54254-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Reparation och underhåll av medicinsk utrustning och precisionsutrustning – Västfastigheter - Service och reservdelskomponenter för lustgasdestruktorer
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster - Byggentreprenader
2. Förfarande
Förfarande
TitelVästfastigheter - Service och reservdelskomponenter för lustgasdestruktorer
BeskrivningService och reservdelskomponenter för lustgasdestruktorer
Intern identifierareSFSS 2025-00993
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Ytterligare om kontraktets artByggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 50400000 Reparation och underhåll av medicinsk utrustning och precisionsutrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000