542674-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Kylfrysar – Storköksutrustning
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem - Meddelande om ändring
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelStorköksutrustning
BeskrivningStorköksutrustning,
Intern identifierareKS 1331/ 2024
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 39711110 Kylfrysar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000